Jums ir jautājumi?
Jautājiet mums!
+371 67232211
info@dzks.lv
latviski
по русски

Noguldījumi

Krājaizdevu sabiedrība Dzelzceļnieks KS piedāvā vairākus naudas noguldīšanas veidus, kas atšķiras ar termiņu, valūtu (EUR vai USD) un peļņas procentu saņemšanas kārtību (reizi mēnesī vai termiņa beigās):


Lietderīgi zināt:

  • Krājaizdevu sabiedrības biedram saskaņā ar Noguldījumu garantiju likumu, tiek nodrošināta atlīdzības izmaksa par visu veidu noguldījumiem visās valūtās līdz EUR 100 000. Valsts garantētā summa attiecas gan uz noguldījumiem, gan uz norēķinu kontu atlikumiem, gan algu kontiem, krājkontiem, u.c.

 


  • Ar 2018. gada 1. janvāri ir spēkā grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”, kas nosaka, ka izmaksājot klientam – fiziskajai personai procentu ienākumus, Dzelzceļnieks KS ieturēs 20% nodokli un pārskaitīs to valsts budžetā. Šajā gadījumā klientam deklarācijas iesniegšana Valsts ieņēmumu dienestā nav obligāta.
  • Pirms pieņem lēmumu par kāda finanšu pakalpojuma izmantošanu, iepazīsties ar tā būtību un izvērtē visus iespējamos riskus. To var izdarīt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) izveidotajā Klientu skolā.